Home | Kontakty
Aktualizace 21.07.2007
akce trasa plavby vory posádka

VTIPY

Pro oživení našich stránek jsme přidali rubriku vtipy. Vtipy, které zde prezentujeme se opravdu hodí spíše "na vodu", než do společnosti. Pokud někoho už první vtip urazí, tak ať raději další nečte.

Policajt zastaví sedláka a povídá: "Co to vezeš, sedláku, na tý káře?" "Ále, to je banánová šťáva" "A můžu ochutnat?" "No jistě, jen si poslužte!" "Fůůůůj, vždyť to chutná jako chcanky!!" "Hyjóóó Banáne...!"

Jde chlápek k doktorovi, aby si nechal udělat HIV testy, vyplní dotazník, odevzdá krev. Za nějaký čas si přijde pro výsledky a ptá se: "Tak pane doktore, jak to dopadlo?!" Doktor: "No mám pro vás špatnou zprávu, testy jsou pozitivní". Chlápek je vyšokovaný a chce vědět, jestli fakt neexistuje nějaká metoda, jak by se mohl vyléčit. Doktor na něj: "...a vy tady píšete, že jste homosexuál?" Chlápek: "......no, to jsem." Doktor: ".....hm, tak to se dalo čekat! Ale mám pro vás pomoc: vezmete 2 litry mlíka, necháte ho 2 dny na Slunci a pak to vypijete dohromady se 3 zkaženými vejci a 0.5 kg řádně odvětralým zelím. Tak to budete dělat 20 dní a zachráníte se !!!" Chlápek poděkuje a nadšeně odejde. Když je pryč, tak se sestra ptá: "Pane doktore, proč jste mu neřekl, že testy dopadly dobře?" Doktor: "Ať ví, na co se používá prdel, buzerant jeden!"

Přijde teplouš k doktorovi a říká: "Pane doktore mě něco strašně pícha v zadečku!" ....doktor na to: "Tak se ohněte!" Teplouš se ohne, doktor mu hrabne do prdele a vytáhne růži. A teplouš: "To je pro vás pane doktore!"

Mrouskali se dva v koupelně. Najednou zazvonil telefon a pán domu říká: "Jaroušku, já jdu vzít telefonek, ale ne abyses mi udělal! Počkej na mne." Dotelefonuje a vrátí se. Koupelna je ale pocákaná semenem. "Ale Jaroušku, vždyť jsem ti říkal, že máš počkat a neudělat se!" "Já jsem taky čekal! Jen jsem se upšoukl."

Další fotografie

Home | Akce | Trasa | Plavby | Vory | Posádka | Kontakty