Home | Kontakty
Aktualizace 21.07.2007
akce trasa plavby vory posádka

Přijde Dežo do Elektry a povídá : By sem chcel tamten CD přehravač. Prodavač neví, kouká, dumá a pak si uvědomí, že Dežo hledí na jednoplotýnkovej vařič. Zabalí mu ho. Dežo přijde domů, svolá rodinu, postaví vařič na stůl, položí na něj CD a přístroj zapne. Po chvíli dým a smrad... Dežova manželka se na něho podívá a říká : Ty dylino, tys nekupil CD, tys kupil vypalovačku...

Vzbudí se medvěd po zimním spánku: "Já jsem tak nadrženej, že si to rozdám s prvním živým tvorem, co mi přijde do cesty! Vydá se na cestu a vidí, proti němu jde ježek. Rychle ho zdvihne, ale ježek se stočí do klubíčka. Medvěd ho otáčí sem a tam, ale nemůže najít žádný otvor. Rozčilený začne řvát: "Kde ji máš?! Kde ji máš? Ježek: "Já nic takového nemám !!! Mědvěd: "Čím jsi to řek?!!!

Lord ve společnosti dam vypráví svůj zážitek z lovu na tygra. Jdu takhle mezi stromy a vtom vidím obrovského tygra. „Vezmu pušku, zamířím, střelím a … náboje zvlhly, sáhnu k pasu pro lovecký nůž a ten jsem vytratil. Nu co dělat? Beru nohy na ramena...“ V tu chvíli přichází sluha Jean : ˝Pane máte telefon˝ Lord: ˝Dobrá, dámy odpustí..˝ Po deseti minutách se lord vrátí a chce pokračovat ve vyprávění: ˝Kde jsem skončil, dámy?˝ ˝Bral jste nohy na ramena..˝ ˝a lízal a lízal a lízal..............˝

Lord odjíždí na předstíranou služební cestu a říká sluhovi: Jeane, kdyby k Lady přišel nějaký muž, dej mi okamžitě vědět! Ukryje se v místním hotelu a čeká. Za chvíli volá Jean: Pane, u Lady je Lord Kilburn. Náš lord neváhá, vyrazí domů, nabitým revolverem vtrhne do ložnice a PRÁSK. Ani se nepodívá, co způsobil, sedne v pokoji do křesla a uklidňuje se svou starou dobrou whisky. Jean se jde podívat, co střela způsobila a hlásí lordovi: Mířil jste velmi přesně, pane, ustřelil jste mu ho u kořene. A co Lady, Jean? ptá se lord. Lady? Ta se dusí.

Lord Halifax je ubytován v hotelu. Večer mu hotelier nabízí komplexni služby. "Nebude si přát Vaše lordstvo na noc mladou dívku?" "Ne, spíš nějakého chlapce." Hotelier se rozhořčí a zvolá: "Zavolám strážníka!" "Well, tedy strážníka."

Další fotografie

Home | Akce | Trasa | Plavby | Vory | Posádka | Kontakty