Home | Kontakty
Aktualizace 12.7.2008
akce trasa plavby vory posádka

DIOGENES "BYDYBABA" TOUR 2008

Letošní Diogenes Tour probíhal od třicátého června do čtvrtého července. Vyplouvalo se tradičně z Liblína a končilo se v Roztokách u Křivoklátu. Akce se zůčastnili kapitán, kormidelník, logistik, kuchař, lodník, palubní tesař a palubní hasič. Počasí se vydařilo a i když bylo málo vody v řece celou akci lze hodnotit jako povedenou.

Liblín, červen 2008. Karavana dorazila a začíná vykládka voru.

V parném vedru fungujeme jako občerstvovací stanice. V první lodi, v klobouku, Hanyho milá (slečna).

Che Guevara při poctivém studiu tématické literatury. Z výrazu jeho tváře je ale možno vyčíst určité zklamání.

Právě jsme zdolali Zvíkovecký jez, bohužel ne splutím, ale kvůli takřka nulové vodě tekoucí přez jez, přestrkáním.
V Country stodole na Liblíně nás postihla TA příhoda, že jsme pili jedno pivo za druhým...

Diogenes a hrad Krašov, překrásná panoramata.

Kostel Sv. Petra a Pavla v Dolanech. Nejenom světské radovánky, ale i trocha duchovna není posádce Diogena cizí.

Tábořiště "Ahoj" Skryje. K tomuto místu se váže jeden poetický vánoční příběh, který jsme zde prožili.
Druhý den před vyplutím. Po včerejší příhodě již nebylo ani stopy.

Pan kormidelník je při splavování náročného úseku řeky napruženej jako leopard před skokem.

Pan kuchař, šampaňské a zapálená bydybaba. Jo a ještě řasa, kterejch byla letos Berounka plná.

Diogenes z ptačí perspektivy. Další fotografie
Home | Akce | Trasa | Plavby | Vory | Posádka | Kontakty
2002-2008 © Vorařský spolek. Všechna práva vyhrazena. Verze 2.0